Sleva!
Nejprodávanější AP27/3 přechodová lišta rovná CLIPPER, narážecí, hliník elox stříbro, 40 mm, 2,7 m
Původní cena byla: 1 934,00 Kč.773,60 KčAktuální cena je: 773,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | plochá |
| Typ montáže | narážecí |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 40 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 40 mm |
| Rozsah výšky | 7-20 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3 kg |





