Sleva!
Novinka ISOMAT DUROFLOOR-R Epoxidová roztíratelná litá podlaha, perlová bílá, 30 kg
Původní cena byla: 434,00 Kč.173,60 KčAktuální cena je: 173,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | podlahové nátěry |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | podlaha |
| Barva | 14 – perlová bílá |
| Typ balení | kýbl |
| Další vrstva | 16 hod. při 23 °C |
| Pochůznost | 24 hod. při 23 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 250-300 g/m2/vrstva |
| Čas vytvrzení | 7 dní při 23 °C |
| Zpracovatelnost | 40 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 30 kg |





