
Akce AP54 rozeta, PVC buk, průměr: 19 mm, 2 ks
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | rozeta |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | 02 – buk |
| Hlavní parametr | 19 mm |
| Vnější průměr | 46 mm |
| Vnitřní průměr | 19 mm |
| Hmotnost | 0.05 kg |
