Sleva!
AP27/1 ukončovací lišta CLIPPER, narážecí, hliník elox champagne, 36 mm, 0,9 m Tovární Cena
Původní cena byla: 724,00 Kč.289,60 KčAktuální cena je: 289,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | narážecí |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | C – champagne |
| Hlavní parametr | 36 mm |
| Délka | 0,9 m |
| Šířka | 36 mm |
| Rozsah výšky | 6-14 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.111 kg |





