Sleva!
Vysoce Kvalitní VINYL Floor Concept KING 2.5 lepená
Původní cena byla: 1 070,00 Kč.428,00 KčAktuální cena je: 428,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ podlahy | vinylová |
| Materiál | vinyl |
| Dekor | 14 – Berlin |
| Typ vzoru | prkno |
| Tón dekoru | střední |
| Typ pokládky | lepená |
| Třída zátěže | 32 – Do komerčních prostor, 41 – Pro lehký průmysl |
| Celková tloušťka | 2,5 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Tloušťka jádra | 2,5 mm |
| Rozměry lamel | 235 x 1510 mm |
| Výrobce | Vinyl floor concept |
| Hmotnost | 6 kg |





