Sleva!
ISOMAT SUPERGRUND Adhezní základ pro zdrsnění podkladu, červená, 1 kg Kup Teď
Původní cena byla: 343,00 Kč.137,20 KčAktuální cena je: 137,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | dlažba, podlaha |
| Barva | červená |
| Typ balení | kýbl |
| Čas schnutí | 1 hod. při 20 °C |
| Pochůznost | 1 hod. |
| Spotřeba / vydatnost | 50-200 g/m2 (v závislosti na savosti podkladu) |
| Hmotnost | 1 kg |





