Sleva!
STAUF D 37 Prémiové disperzní a kontaktní, protipožární lepidlo na PVC, LVT, 14 kg Koupit Online
Původní cena byla: 237,00 Kč.94,80 KčAktuální cena je: 94,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla pro vinyl, PVC a lino |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Čas odvětrání | Kontaktní lepení: cca. 60 minut při 20 °C; Instalace za mokra: 5–25 min. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | Kontaktní lepení: až 80 min. při 20 °C; Instalace za mokra: až 30 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 200–325 g/m2 |
| Hmotnost | 14 kg |





