Sleva!
Přímo Od Výrobce SP8 ukončovací lišta Q, čtvercová, pravidelná, hliník, 10 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 261,00 Kč.104,40 KčAktuální cena je: 104,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | Q |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Barva laku | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 10 mm |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.395597 kg |





