Sleva!
Značkový VP8 sanitární vanová lišta, PVC bílá, 9 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 122,00 Kč.48,80 KčAktuální cena je: 48,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, sanitární |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bílá |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 9 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 22 mm |
| Výška | 9 mm |
| Pro výšku dlažby | 9 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Samolepicí | Ne |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.132593 kg |





