Sleva!
Sleva DL5 dilatační lišta krátká základna, PVC šedá, 12,5 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 206,00 Kč.82,40 KčAktuální cena je: 82,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | krátká základna |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 8 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | PVC |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.11 kg |





