Sleva!
Akce DL7/4 dilatační lišta s výplní 1/2 PU + 1/2 pryž, nerez lesk V2A bílá, 10 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 004,00 Kč.401,60 KčAktuální cena je: 401,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | dlouhá základna |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bílá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 10 mm |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | PU |
| Hmotnost | 1.056 kg |
| Vodotěsný spoj | Ano |





