Sleva!
Cenová Bomba BP3/2 balkonová lišta, nerez V2A kartáč, 50 mm, 2 m
Původní cena byla: 545,00 Kč.218,00 KčAktuální cena je: 218,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 50 mm |
| Délka | 2 m |
| Šířka | 22 mm |
| Šířka 2 | 75 mm |
| Celková šířka | 120 mm |
| Výška | 50 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,6 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ano |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.045 kg |





