Sleva!
AP5 schodová lišta samolepící B, hliník+fólie bílá popelavá, v: 20 mm, š: 25 mm, d: 0,9 m Ověřený
Původní cena byla: 118,00 Kč.47,20 KčAktuální cena je: 47,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Dekor | N, Acara, Kód: B-55 |
| Délka | 0,9 m |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | s folií dekoru |
| Serie | Série B |
| Šířka | 25 mm |
| Typ provedení | samolepící |
| Výška | 20 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.15 kg |





