Sleva!
KP5/1 propojovací lišta široká, nerez V2A kartáč, 40 mm, 1 m Bezpečná Platba
Původní cena byla: 319,00 Kč.127,60 KčAktuální cena je: 127,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, propojovací |
| Tvar | Z |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 40 mm |
| Délka | 1 m |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 40 mm |
| Pro výšku dlažby | 40 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.397 kg |





