Sleva!
Must-Have SP14/2 ukončovací lišta C, hliník lakovaný Salt´n´pepper bílá, 10 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 482,00 Kč.192,80 KčAktuální cena je: 192,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva laku | 44 – Salt’n’pepper bílá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 10 mm |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.142 kg |





