Sleva!
Sleva EX1/KP4 EXCELLENT spádová lišta
Původní cena byla: 968,00 Kč.387,20 KčAktuální cena je: 387,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | spádová |
| Materiál | nerez |
| Barva laku | RAL1036 -zlatá perleťová |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Orientace | levá |
| Délka | 1 m |
| Výška | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Tvar | T |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Floppy trim – ohebná | Ne |





