Sleva!
Rychlé Dodání SPC Floor Concept dub modern
Původní cena byla: 575,00 Kč.230,00 KčAktuální cena je: 230,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ podlahy | SPC vinylová |
| Materiál | SPC |
| Dekor | 15 – dub modern |
| Typ vzoru | prkno |
| Tón dekoru | střední |
| Typ pokládky | click |
| Celková tloušťka | 5,5 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Tloušťka jádra | 4 mm |
| Tloušťka podložky | 1,5 mm |
| Rozměry lamel | 228 x 1220 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 8.1 kg |





