Sleva!
W2/1 Plochý profil, nerez V2A kartáč, 20 mm, 2 m Cenová Bomba
Původní cena byla: 241,00 Kč.96,40 KčAktuální cena je: 96,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | profil |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | obytné prostory |
| Hlavní parametr | 20 mm |
| Délka | 2 m |
| Šířka | 20 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.32 kg |
| Využití | obklady, zeď |





