Sleva!
Akce AP42 spojovací lišta samolepící, hliník elox bronz, 25 mm, 2,7 m
Původní cena byla: 416,00 Kč.166,40 KčAktuální cena je: 166,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | spojovací |
| Tvar | plochá |
| Účel | koberec |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | B – bronz |
| Hlavní parametr | 25 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 25 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.45 kg |





