Sleva!
Akce BP9/1 balkonová lišta rohová, nerez V2A kartáč, 22 mm, 110 mm, 1 ks
Původní cena byla: 1 373,00 Kč.549,20 KčAktuální cena je: 549,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 22 mm |
| Délka | 25×25 cm |
| Výška | 22 mm |
| Pro výšku dlažby | 22 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ano |
| Hmotnost | 0.83 kg |





