Sleva!
Akce KP1 vnější růžek izolační se síťovinou šedá, 140×140 mm, 1 ks
Původní cena byla: 103,00 Kč.41,20 KčAktuální cena je: 41,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | vnější roh |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 140×140 mm |
| Délka | 0,14 m |
| Šířka | 140 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.02 kg |





