Sleva!
Akce Obklad Turin relieve crema 30×60 cm
Původní cena byla: 299,00 Kč.119,60 KčAktuální cena je: 119,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ | obklad |
| Třída | Promo |
| Rozměr | 30X60 cm |
| Design | imitace betonu |
| Barva | béžová |
| Rektifikace | Ne |
| Mrazuvzdornost | Ne |
| Tloušťka | 8 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Velkoformát | Ano |
| Protiskluz | Ne |
| Listelo/dekor | Ano |
| Hmotnost | 14 kg |





