Sleva!
Akční Cena ISOMAT TOPCOAT-PU 720 Alifatický polyuretanový vrchní nátěr, sv. šedá, 5 kg
Původní cena byla: 957,00 Kč.382,80 KčAktuální cena je: 382,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | podlahové nátěry |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | podlaha |
| Barva | RAL7035 – světle šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Další vrstva | 4–24 hod. při 23 °C |
| Pochůznost | 24 hod. při 23 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 0,12-0,25 kg/m2 |
| Čas vytvrzení | 7 dní při 23 °C |
| Zpracovatelnost | 40 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 5 kg |





