Sleva!
Akční Cena SP3 ukončovací lišta L, PREMIUM, hliník elox bronz, 10 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 276,00 Kč.110,40 KčAktuální cena je: 110,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Účel | dlažba, obklad |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | B – bronz |
| Barva laku | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 22 mm |
| Výška | 10 mm |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.231395 kg |
| Účel 1 | dlažba |





