Sleva!
Akční Nabídka AP38/1 soklová lišta, hliník lakovaný bílá, 60 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 219,00 Kč.487,60 KčAktuální cena je: 487,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Účel | dlažba |
| Materiál | hliník |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ano |
| Barva laku | 30 – bílá |
| Barva elox | – |
| Hlavní parametr | 60 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 60 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.459 kg |





