Sleva!
Aktuální AP36 soklová lišta standard, pro koberec, PVC bílá, 50 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 104,00 Kč.41,60 KčAktuální cena je: 41,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová standard |
| Tvar | plochá |
| Účel | koberec |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Hlavní parametr | 50 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 9 mm |
| Výška | 50 mm |
| Vsunutí | 7 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.197838 kg |





