Sleva!
Aktuální ISOMAT VARNISH-PU 2KW Dvousložkový polyuretanový ochranný lak, satén/mat, transparentní, 1 kg
Původní cena byla: 795,00 Kč.318,00 KčAktuální cena je: 318,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | uzávěry |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | podlaha |
| Barva | transparentní |
| Typ balení | kýbl |
| Spotřeba / vydatnost | 70-120 g/m2 v 1 vrstvě podle nasákavosti podkladu |
| Zpracovatelnost | 1 hod. při 23 °C |
| Hmotnost | 1 kg |





