Sleva!
Aktuální SP1 ukončovací lišta L, nerez V2A lesk, 9 mm, 110-149 cm
Původní cena byla: 47,40 Kč.23,70 KčAktuální cena je: 23,70 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 9 mm |
| Délka | 1,1 – 1,49 m |
| Celková šířka | 24 mm |
| Výška | 9 mm |
| Pro výšku dlažby | 9 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.42 kg |





