Sleva!
AP16 přechodová lišta samolepící, hliník elox bronz, 100 mm, 1 m Nejlepší Cena
Původní cena byla: 473,00 Kč.189,20 KčAktuální cena je: 189,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | přechodová |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | B – bronz |
| Hlavní parametr | 100 mm |
| Délka | 1 m |
| Šířka | 100 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.593 kg |





