Sleva!
AP19 přechodová lišta s trnem samolepící, PVC dub rustikální, 30 mm, 1,8 m Autentický
Původní cena byla: 302,00 Kč.120,80 KčAktuální cena je: 120,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | přechodová |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | narážecí, samolepící |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | 04 – dub rustikální |
| Hlavní parametr | 30 mm |
| Délka | 1,8 m |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 6 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.207299 kg |





