Sleva!
AP20 schodová lišta samolepící, PVC buk, 30×30 mm, 1,8 m Novinka
Původní cena byla: 345,00 Kč.138,00 KčAktuální cena je: 138,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Tvar | L |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | 08 – buk |
| Hlavní parametr | 30 mm |
| Délka | 1,8 m |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 30 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.329546 kg |





