Sleva!
AP22 přechodová lišta FLEX BOARD C, PVC flexibilní dub Alsaský, 37 mm, 3 m Novinka
Původní cena byla: 1 472,00 Kč.588,80 KčAktuální cena je: 588,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | přechodová |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | 93 – dub Alsaský |
| Hlavní parametr | 37 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 37 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3 kg |





