Sleva!
AP27/1 ukončovací lišta CLIPPER, narážecí, hliník elox stříbro, 36 mm, 2,7 m Rychlé Dodání
Původní cena byla: 1 727,00 Kč.690,80 KčAktuální cena je: 690,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | narážecí |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 36 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 36 mm |
| Rozsah výšky | 6-14 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.111 kg |





