Sleva!
AP28/1 soklová lišta SG75, PVC Černá, 75 mm, 2,2 m Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 195,00 Kč.78,00 KčAktuální cena je: 78,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | E0 – černá |
| Hlavní parametr | 75 mm |
| Délka | 2,2 m |
| Šířka | 24,5 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnost | 0.25 kg |





