Sleva!
AP28 soklová lišta NGF56, PVC dub polární, 56 mm,2,5 m Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 139,00 Kč.55,60 KčAktuální cena je: 55,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | oblá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | 73 – dub polární |
| Hlavní parametr | 56 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka překrytí | 23 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnost | 0.44 kg |





