Sleva!
AP31/1 soklová lišta NG80, PVC černá, 80 mm, 2,5 m Odeslání Ihned
Původní cena byla: 213,00 Kč.85,20 KčAktuální cena je: 85,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | E0 – černá |
| Hlavní parametr | 80 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnost | 0.46 kg |





