Sleva!
AP32 soklová lišta SIERRA, PVC bílá, 80 mm, 2,5 m Poslední Šance
Původní cena byla: 609,00 Kč.243,60 KčAktuální cena je: 243,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | 08 – bílá |
| Hlavní parametr | 80 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 14 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnost | 0.8 kg |





