Sleva!
AP32 soklová lišta SIERRA, PVC vlastní nátěr, 100 mm, 2,5 m Tovární Cena
Původní cena byla: 743,00 Kč.297,20 KčAktuální cena je: 297,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | vlastní nátěr |
| Hlavní parametr | 100 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 16 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hmotnost | 0.8 kg |





