Sleva!
AP36/1 soklová lišta nalepovací, PVC champagne, 58 mm, 2,5 m Cenově Výhodný
Původní cena byla: 320,00 Kč.128,00 KčAktuální cena je: 128,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Účel | vinyl |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | champagne |
| Hlavní parametr | 58 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 11,8 mm |
| Výška | 58 mm |
| Vsunutí | 3,5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.25 kg |





