Sleva!
AP38/1 soklová lišta, hliník elox stříbrná, 60 mm, 2,5 m Tovární Cena
Původní cena byla: 841,00 Kč.336,40 KčAktuální cena je: 336,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Účel | dlažba |
| Materiál | hliník |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ano |
| Barva laku | – |
| Barva PVC | – |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 60 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 60 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.303 kg |





