Sleva!
AP38/2 soklová lišta, PVC briliant bílá, 60 mm, 2,7 m Sleva
Původní cena byla: 96,80 Kč.48,40 KčAktuální cena je: 48,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | oblá |
| Účel | dlažba |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | bílá briliant |
| Hlavní parametr | 60 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka překrytí | 11 mm |
| Výška | 60 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA,s.r.o. |
| Hmotnost | 0.45 kg |





