Sleva!
AP38 soklová lišta, hliník lakovaný matný antracit, 80 mm, 2,7 m Omezená Nabídka
Původní cena byla: 1 123,00 Kč.449,20 KčAktuální cena je: 449,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | oblá |
| Účel | dlažba |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva laku | RAL7016M – antracit matná |
| Barva elox | – |
| Hlavní parametr | 80 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka překrytí | 11 mm |
| Výška | 80 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.901652 kg |





