Sleva!
AP44/1 schodová lišta vrtaná, hliník elox titan, 20×42 mm, 2,7 m, pro tl: 5 mm Ihned K Objednání
Původní cena byla: 1 380,00 Kč.552,00 KčAktuální cena je: 552,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | vinyl |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | T – titan |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 20 mm |
| Vsunutí | 5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA,s.r.o. |
| Hmotnost | 0.567257 kg |





