Sleva!
AP44 schodová lišta, hliník elox bronz, 30×40 mm, 2,7 m, pro tl: 2 mm Nejlepší Cena
Původní cena byla: 1 389,00 Kč.555,60 KčAktuální cena je: 555,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | vinyl |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | B – bronz |
| Hlavní parametr | 2 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 30 mm |
| Vsunutí | 2 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.424183 kg |





