Sleva!
AP45/1 schodová lišta vnitřní vrtaná, hliník elox titan, 25x25mm, 2,5 m, 3 mm Odeslání Ihned
Původní cena byla: 726,00 Kč.290,40 KčAktuální cena je: 290,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | koberec, lino, vinyl |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | T – titan |
| Hlavní parametr | 3 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 25 mm |
| Vsunutí | 3 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.36952 kg |





