AP45/2 schodová lišta, pro lino, hliník elox inox, 20,5×44 mm, 2,7 m Cenově Výhodný
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | vinyl |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | KT – kartáčovaný titan – inox – VZ-ACA01 |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 44 mm |
| Výška | 20,5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.2 kg |

