Sleva!
AP45 schodová lišta samolepící, hliník elox stříbro, 12×28 mm, 2,7 m, 3 mm Hit Sezóny
Původní cena byla: 454,00 Kč.181,60 KčAktuální cena je: 181,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | vinyl |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 3 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 12 mm |
| Vsunutí | 3 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.293339 kg |





