Sleva!
AP45 schodová lišta vrtaná, hliník elox bronz, 12×28 mm, 2,7 m, 5 mm Finální Výprodej
Původní cena byla: 522,00 Kč.208,80 KčAktuální cena je: 208,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | vinyl |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | B – bronz |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 12 mm |
| Vsunutí | 5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.307919 kg |





