Sleva!
AP46/1 schodová lišta/lino, hliník elox stříbro protiskluz, 2,7 m, pro tl: 6 mm Sezónní Sleva
Původní cena byla: 878,00 Kč.351,20 KčAktuální cena je: 351,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | koberec, vinyl |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 6 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Vsunutí | 6 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.429089 kg |





