
AP46/2 lišta zásuvná, hliník elox sv. bronz, 7,9 mm, 2,7 m, 5,1 mm Nejlepší Volba
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | U |
| Účel | vinyl |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | SB – světlý bronz |
| Hlavní parametr | 7,9 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 29 mm |
| Výška | 7,9 mm |
| Vsunutí | 5,1 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3 kg |
